kapitola 2

U každé otázky je tlačítko „Přidat k oblíbeným“. Tím si danou otázku přidáme do vlastní databáze  oblíbených otázek, kterou později použijeme při tvorbě testů a písemek. Naše databáze oblíbených otázek bude zachována pro všechna další přihlášení a lze ji kdykoliv upravovat a měnit, tedy přidávat a odebírat otázky.

Každá otázka je navíc zařazena do jedné ze tří částí - A, B nebo C. V části A jsou zařazeny otázky, kterými se obvykle dané téma ve škole zahajuje, v části B pak učivo navazující a část C obsahuje pokročilejší partie daného tématu. Jaké učivo je zařazeno do dané oblasti, podoblasti a části se dozvíme při kliknutí na tlačítko „otazník“.

Vidíme například, že část B obsahuje otázky k procvičení skalárního součinu vektorů, kolmosti a odchylek vektorů.

Rozhodneme se vytvořit test z učiva, které se týká skalárního součinu vektorů. Označíme tedy část B a svůj výběr potvrdíme tlačítkem „Použít“. Nyní si prohlížíme otázky a  provádíme výběr  do vlastní databáze oblíbených otázek.